Главная Новости

Опубликовано: 22.10.2021

Наближається час затвердження та подання фінансової звітності. Поправка до правил бухгалтерського обліку замінила традиційні звіти електронними звітами в форматі XML. Це також впливає на підписи під звітом і дослідженням. Відповідь на питання про мету аудиту фінансової звітності, а також об'єкти, які зобов'язані виконати його можна знайти в Законі про бухгалтерський облік. Простіше кажучи, думка зовнішнього аудитора стосується надійності річного звіту та його відповідності принципам бухгалтерського обліку. Тому експертиза кошторисної документації повинна відображати фактичний фінансовий стан аудируемой компанії. Таким чином, завдання зовнішнього аудитора полягає в тому, щоб перевірити, чи не містить фінансова звітність і бухгалтерські книги помилок, а також чи є інформація, представлена ​​в цих документах, ясним та надійним.

Відповідно до Закону річна консолідована фінансова звітність груп капіталу і річна фінансова звітність підприємств, які продовжують безперервно здійснювати свою діяльність, піддаються аудиту. Це банки, кредитні спілки, фонди, національні платіжні установи або акціонерні товариства (за винятком підприємств, які знаходяться в стадії організації на звітну дату).
Aydar Ilishov
06.07.2022 в 14:50
Регулярно выполняемые профилактические обследования, такие как цитологическое исследование и УЗИ груди, повышают шансы раннего выявления опухолевые заболевания на ранних стадиях. Терапия тормозит дальнейшее развитие болезни, но, прежде всего, способствует ее полному излечению. Поэтому давайте продвигать профилактические осмотры среди наших друзей. Запланируйте день с мамой, сестрой или другом, во время которого вы найдете не только кофе и кино, но и осмотр у гинеколога, - говорит доктор Роланд Уилк - акушерство и гинеколог в Multi Clinic.

Все комментарии
rss