Главная Новости

Vinnytsia.eu

Опубликовано: 19.07.2018

видео vinnytsia.eu

Скандали Державної фіскальної служби - Секретні матеріали

У програмі „Час змін” з її ведучим Олександром Блажко наживо говорили, зокрема, про те, які податки є нині найважливішими з точки зору формування місцевих бюджетів Вінниччини, чому зміни податкового законодавства, в частині сплати єдиного соціального внеску, підштовхнули підприємців на загальній системі оподаткування до закриття своєї справи, які наслідки часткової відміни пільгового режиму оподаткування сільгосптоваровиробників тощо, смотрите на сайте vinnytsia.eu.

Під час розмови Руслан Васильович відповів на ряд питань, які цікавили платників податків області та простих громадян. Деякі з них непокоїлись тим, чи не втратять місцеві бюджети від скорочення кількості підприємців. Хтось запитував про контроль з боку фіскалів за дотриманням нового підвищеного рівня мінімальних зарплат. Торгівці з базару запитували, коли тут відновлять перевірки фіскальної служби і покарання для тих, хто працює без документів.

Наприкінці прямого ефіру, користуючись нагодою, очільник фіскальної служби області нагадав вінничанам про кампанію декларування громадянами доходів, одержаних у 2016 році, яка розпочалась 1 січня цього року і триватиме до 1 травня. Зауважив, що протягом цього часу всі 22 Центри обслуговування платників регіону та територіальні підрозділи фіскальної служби працюватимуть із подовженим робочим днем та у вихідні.

Довідково: лист ДФСУ від 02.02.2017 № 2324/7/99-99-12-03-03-17 «Про надання інформації».


Податківець Продан: підвищення по-вінницьки || Анастасія Іванцова («СХЕМИ»)

rss